пʼятниця, 10 січня 2014 р.

Український бард Ігор Жук

У неспокійні, але знакові для української культури 90-ті мені знайомі передали касету із записами пісень українських бардів. Серед цих пісень була одна, яка залишилася в пам'яті надовго.
Тепер я знаю ім'я виконавця - Ігор Жук.

Знайшла й інші пісні (ех, якби тоді у мене був інтернет...)


Суперова пісня з чарівною графікою Ірен Роздобудько.


Зворушлива пісня.


Вражає небуденність та глибина.3 коментарі:

 1. Я его знаю еще по Киевскому клубу бардов)) и не его одного, про Харченко Володю я писала, есть еще Семенов и Нина Ромащенко - это все тех времен))) Я тогда жида на Московской площади и был там клуб им. Фрунзе, пока не снесли, именно там всегда и собирались все наши барды))) ну еще у меня на кухне...эх! время молодое! На 9кв.м кухни 9 гитар умещалось) а дети изображали, что спят в комнате... Ладно, а то повеяло ностальжи))))Спасибо за напоминание

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Бачиш, Альона, який світ тісний! Спогади - це приємно. Особливо про молодість) На маминій кухні нашої прип'ятської квартири теж збиралося багато талановитих поетів, письменників та бардів. А я була саме тією дитиною, яка вдавала, що спить у кімнаті)

   Видалити
  2. действительно тесный))) А главное, ничего случайного нет - меня совсем недавно нашли, нашлись Чернобыльские барды - Сергей Урывин и Сергей Жигульских))) Тоже вспомнили молодость, стихи, что писали мне в блокнот, как с женами в гости приезжали))) А сама я в комиссии от Министерства культуры с бывшим мужем бродила и по Чернобылю и Припяти, селам... страшное зрелище было....Так что - все не зря)))

   Видалити

Я завжди рада спілкуванню з Вами!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...