четвер, 13 червня 2013 р.

Хрестик+хрестик = ? / Cross-stich + cross-stich = ?

Ось я знову після тривалої перерви вишиваю. ))) СП "Лаванда"  та Іринка  пробудили у мені бажання вишивати. Тому, я вигребла усі сховки у мами та бабусі - і ось... щось вишивається (хоча процес цей довготривалий, але...) А що саме - пофантазуйте. Мені буде цікаво прочитати Ваші думки з цього приводу.Дякую, що завітали в гості. Я завжди рада Вам!

10 коментарів:

 1. Как здорово когда в семье еще есть увлеченные рукоделием ! Меня повторяющийся и такой жизнерадостный ,яркий рисунок навел на мысль о рушнике или может скатерть? :)на нее пожалела бы красоту

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Так, бабуня й мама вишивали. Зараз уже ні. Але це не скатерка. Щось інше. )))

   Видалити
 2. Моя перша думка - теж скатертинка) Оксанко, а кольори які, ммм, кольорова гамма - моя улюблена!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Кольори теж мої улюблені. Ні, Віко, не скатертина. Ось закінчу - покажу. Ця ідея у мене зародилася давно. Одну частину вишила, ще інша залишилася. А потім я її побачила в дитячій книжці.

   Видалити
  2. як цікаво...
   чекатиму з нетерпінням

   Видалити
  3. Я намагатимуся якнайшвидше закінчити.)))

   Видалити
 3. В детской?? ооо ты меня заинтриговала ! Теперь и представить не могу что же это будет:) А у меня бабушка только вяжет , прядет и немного шьет, так здорово было в детстве сидеть и смотреть тихим вечером за ее процессом

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Так, в дитячій. ))) Люблю інтригу. Мене вишивати вчила бабуся. Плести шпицями інша бабуся - я чітко пам'ятаю цей момент. Твоя бабуся пряде? Класно!!! І станок у неї є? Цей процес дійсно заворожує.

   Видалити
 4. О, класно! гарні кольори, юажаю терпіння і натхнння :) А я чомусь подумала про такі подушечки-батончики, чи як вони називаються... Довгі такі :) Ні?

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Олю, дякую за теплі побажання! Терпіння потрібне - один бік вишила, ще інший залишився. Але копіювання - мій мозок просто бунтує. Але я таки закінчу!! Ні, Олю, це не подушечки-батончики. ))

   Видалити

Я завжди рада спілкуванню з Вами!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...